یکی از شغل های پر درآمد خانگی و شغل های جدید ساخت وبسایت فروش محصولات دانلودی شما به کمک فایل سل می باشد

بهترین پیشنهاد شغل دوم مناسب برای کارمندان ، معلم ، کارگران و همچنین کارمندان دولت!راز داشتن شغل پر درآمد خانگی...

یکی از فرصت های شغلی در دنیای کسب و کار امروزی فروش فایل به صورت آنلاین از طریق وب سایت می باشد !!!
اما چرا ؟ و چگونه به این نوع از شغل و درآمد در دنیای امروز دست یابیم ؟
متاسفانه در جامعه ما از دیرباز تا امروز اندیشه های اشتباهی که توسط نظام سرمایه داری ساخته شده حکم فرماست! یکی از این طرز تفکرهای این است که : برای پول در آوردن ،پول لازم است!یعنی ثروتمندتر ساختن افراد سرمایه دارو نیازمند تر ماندن افراد ضعیف جامعه که متاسفانه این اندیشه هر روز توسط افراد ساده لوح منتشر میشود!
اگر می خواهید شغل آزاد پر درامدی داشته باشید طرز تفکر خود را تغییر دهید.ما می توانیم با به کار انداختن اندیشه ی خود در مدت زمان کوتاه تری نسبت به دیگران شرایط اقتصادی خود را تغییر دهیم و من در این باب برای شما بهترین روش کسب درامد بدون سرمایه و ایجاد شغل جدید و پر درآمد در ایران را گردآوری کرده ام و با استفاده از این روش می توانید شروع به کسب درآمد اینترنتی واقعی رایگان کنید.
به شیوه و متد های کسب درامد از دیرباز تا امروز نگاه کنین! :
در ابتدایی ترین نوع فعالیت های اقتصادی می توان به عصر کشاورزی اشاره کرد که باعث شد زندگی انسان ها در مسیر دیگری قرار بگیرد و هر که زمین و نیروی کار بیشتری داشت از قدرت اقتصادی بالاتری برخوردار بود و در آن زمان کسب درآمد فقط و فقط به حاصل خیز بودن زمین استوار بود،در نهایت کشاورزی که زمینش در شرایط آب و هوایی مساعدی قرار داشت می توانست دو تا سه بار از زمینش محصول برداشت کند و برای افزایش درامد باید این کار رو تا آخر عمر تکرار و به نسل بعدی منتقل میکرد!
و اما با پیشرفت صنعت شغل های جدید و پر درآمد دیگر ظهور پیدا کرد که برای شروع به سرمایه و علم بیشتری احتیاج داشت!برای مثال کارخانه های بزرگ خودرو سازی را در نظر بگیرید که برای افزایش درآمد و تولید ثروت طرح های مختلفی از خودرو را ارائه ، تولید و روانه بازار می کنند!تا به حال به این فکر کرده اید که برای تولید یک خودرو چه هزینه های هنگفتی اعم از زمانی،مالی،انسانی و ... صرف می شود تا یک خودرو تولید و با فروشش سود برای کارخانه حاصل شود ؟یا به این نکته توجه کردید که چه تعداد خودرو باید تولید شود تا کارخانه ی خودرو سازی از سود سالیانه ی خوبی برخوردار باشد ؟
مطمئنم که اگر بسته آموزشی کسب درآمد از اینترنت و ایجاد شغل دوم رو خونده باشین تمامی جواب های این سئوال هارو می دونین ! ولی میخواهم ذهن شمارو برای شنیدن یکی از شغل های پر درامد نو ظهور در عصر الکترونیک و دیجیتال امروزی آشنا کنم ! شغلی که میتوان از صفر و بدون سرمایه شروع و به درآمدهای بسیار بالایی دست پیدا کرد.
حال تصور کنید کارخانه ی تولید خودرو با صرف تمامی هزینه ها فقط و فقط یک عدد خودرو تولید کرده است ولی همان یک خودرو را بارها و بارها به فروش میرساند ! مگر میشود ؟ بله اگه کلاه بردار باشه میشه tag_faces فرق کسب درآمد در دنیای الکترونیک و دیجیتال در همین هست !
باور کنید بیزینس و پول درآوردن در دنیای الکترونیک امروزی همانند کارخانه ی خودرو سازی می ماند که فقط و فقط پول و هزینه های تولید یک ماشین رو صرف می کند ولی اون ماشین رو بارها و بارها می فروشد !!!
حال بیایید ما هم سهمی از این بازار اینترنت و دیجیتال داشته باشیم ! اما چگونه ؟
یکی از بهترین نوع کسب درآمد اینترنتی واقعی رایگان تولید محصولات دانلودی می باشد !
به طور مثال یک فن ، علم ، تجربه و یا هر اطلاعات مفیدی که شخصا آن را دارید و دارای ارزش مادی و معنوی است را به شکل ویدئو ، پی دی اف ، عکس و ... گرد آوری میکنید و به عنوان پکیج آموزشی برای دانلود و فروش در بستر اینترنت ارائه می دهید !
شما برای این پکیج فقط یک بار هزینه میکنید ولی بارها و بارها آن را به فروش میرسانید!
خوب قطعا الان دارید به خودتون میگید که چگونه در بستر اینترنت پکیج آموزشی جمع آوری شده را برای فروش قرار بدم ! و یا هزینه ی ساخت وب سایت ، سئو ، تبلیغات برای فروش ، ارتقاء و نگهداری وب سایت و ... زیاد است!؟
تصور کنید همه ی این هزینه و فعالیت ها برای شما بعد از فروش محصولتان با دریافت کارمزدی ناچیز دریافت گردد!یعنی هزینه ی راه اندازی وب سایت ،تبلیغات،هاست،دامنه،بهینه سازی برای موتور های جستجو،درگاه فروش اینترنتی، همه و همه به صورت رایگان انجام شود و بعد از فروش موفق شما کارمزد ناچیزی از فروش محصول شما کسر گردد و فقط شما فایل های ساخته شده خود را در آن آپ لود و مدیریت کنید!
این یک شغل و فعالیت دو سر برد است که هر دو طرف یعنی سازنده ی فایل دانلودی که ما باشیم و خدمات دهنده ی وبسایت که فایل سل باشد هر دو طرف از سود بسیار کافی برخوردار هستند.
این وب سایتفایل سل آنقدر سریع و راحت کار میکند که از آن برای فروش فایل های خودم نیز استفاده میکنم.
راز داشتن شغلی پول ساز به همین سادگی است، بله استفاده از وب سایت فایل سل !!!
فایل سل وب سایت ساز است که به سادگی فقط وفقط با یک ثبت نام ساده به رایگان یک وب سایت و فروشگاه اینترنتی اختصاصی با مدیریت کامل به شما ارائه میدهد ،این فروشگاه قابلیت دسته بندی و ایجاد محصولات دانلودی شما را دارد و اجازه آپلود فایل های مجاز و قانونی شما را برای فروش می دهد و به این ترتیب بدون هیچ هزینه ای صاحب یک کسب و کار و و شغل اینترنتی میشوید و می توانید فایل ها ی ارزشمند خود را برای عرضه به خریداران ارائه کنید ، همه ی این کارها در سایت فایل سل انجام میشد و شما نیاز به هیچ دانش فنی یا تهیه ملزومات اولیه برای ساخت وب سایت را ندارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم ثبت نام بر روی دکمه ی زیر کلیک کنید …

ورود به فایل سل
 

با سپاس و آرزوی موفقیت برای شما

شغل دوم