شغل دوم جدید اینترنتی بدون سرمایه شغل دوم مناسب برای کارمندان معلم و کسب و کاری جدید و خرید اینترنتی پر سود با استارت اپ کشینه

آیا از خرید کالاها و یا دریافت خدمات اینترنتی بی کیفیت خسته شده اید ؟
بهترین کالاها و خدمات اینترنتی در کجاست و چگونه آنها را بدست آوریم ؟
سرانجام راهی سریع و آسان برای خرید اینترنتی هرچه بهتر با استارت آپ کشینه


تا به حال در مورد وب سایت های افیلیت مارکتینگ (Affiliate Marketing)یاهمان همکاری در فروش چیزی شنیده اید؟
افیلیت مارکتینگ یا همان همکاری در فروش نوعی استراتژی فروش محصولات اینترنتی است که در سالهای اخیر در تمامی کشور های پیشرفته با استقبال بی نظیری در فروش مواجه شده است
میدانید که در صنعت دیجیتال مارکتینگ یا همان فروش اینترنتی محصولات یا خدمات مختلف،برای رسیدن به موفقیت سهم زیادی از منابع مالی را باید به تبلیغات اختصاص داد!
برای مثال یکی از راه های تبلیغات اینترنتی همکاری با کانال های مختلف شبکه های اجتماعی است که در حال حاضر هزینه ی تبلیغات شبکه ای مثل اینستاگرام در حدود یکصد هزار تومان تا بیست و پنج میلیون تومان است ! یاتبلیغات در وبسایت های بزرگ که همه ی ما به نوعی با آنها سروکار داشته ایم هزینه های بسیار زیادی را از مشتری دریافت می کنند تا تبلیغات آنها را در وب سایت های خود بگذارند !
حال تصور کنید وب سایتی اکثر خدمات و محصولات با کیفیت اینترنتی که روزانه ما به آنها احتیاج داریم را در یک جا جمع آوری کرده و با وب سایت های مربوطه قرار دادی مبنی بر پیدا کردن حجم زیادی از مشتری و ارسال آنها به وبسایت هدف باشد و خریدار اینترنتی را به فروشنده اینترنتی متصل کند و درصدی از سود حاصل از بازاریابی خود را به خود خریدار به صورت نقدی بازگرداند !
با این استراتژی فروش هم مشتری بابت تخفیف و پول نقدی که از خرید اینترنتی خود دریافت کرده است بیشتر ترغیب می شود که خرید اینترنتی خود را از همچین وب سایتی انجام دهد هم وب سایت ارائه دهنده ی محصول یا خدمات هزینه ی کمتری بابت تبلیغات اینترنتی خود داده و در عوض حجم بیشتری از مشتریان به وب سایت آن سرازیز شده و خرید کرده اند!
به همچین وب سایتی که مشتری را به فروشنده محصولات و یا خدمات اینترنتی متصل می کند افیلیت مارکتینگ یا همان همکاری در فروش می گویند .

 

و حال می خواهیم اولین وب سایت افیلیت مارکتینگ یا همان همکاری در فروش که فعالیت خود را از سال نود و شش در ایران آغاز کرده و از محبوبیت بالایی بین کاربران اینترنتی برخوردار است را به شما معرفی کنیم !
وب سایت کشینه اولین وب سایت افیلیت مارکتینگ یا همان همکاری در فروش ایران است که با همکاری وب سایت های فروش محصولات و خدمات اینترنتی بزرگ فعالیت می کند و مشتریان اینترنتی را به آنها متصل و از سود حاصل بازاریابی به همان مشتریان و کاربران خود درصدی به صورت نقدی به حساب آنها بر میگرداند .
با عضویت از همین لینک در کشینه می توانید ۶ هزار تومان هدیه برای خرید اینترنتی خود دریافت کنید!

فواید استفاده از وبسایت کشینه :
١-پس انداز سرمایه بیشتر با خرید از وب سایت کشینه
٢-صرفه جویی در زمان و هزینه
٣-کسب تخفیف بیشتر و برگشت درصدی از هزینه خرید به حساب کشینه ی ما
٤-کاهش رفت و آمد بیهوده در سطح شهر با خرید اینترنتی از کشینه
٥-در دست رس بودن تمامی خدمات و محصولاتی که روزانه به آن نیازمندیم
٦-با خرید اینترنتی از وب سایت های مورد اطمینانی که کشینه معرفی میکند باعث افزایش امنیت خرید اینترنتی میشود
٧- کسب درامد و ایجاد شغل دوم اینترنتی جدید با معرفی وب سایت کشینه به دوستان و دریافت هشت هزار تومان کمیسیون
۸-و ...

 

طریقه ی ثبت نام و استفاده از وب سایت کشینه
١-با ثبت نام از طریق لینک مستقیم زیر فورا مبلغ شش هزار تومان به عنوان خوش آمد گویی به حساب شما واریز می شود
٢-با پر کردن ۳بخش (نام و نام خانوادگی،آدرس ایمیل،شماره تلفن همراه)خیلی سریع و آسان ثبت نام کنین
۳- بعد از وارد شدن به حساب کاربری خود در کشینه می توانید از محصولات ارائه شده بهترین و پرهیجانترین خرید اینترنتی را تجربه کنید

 

حال بریم سراغ ایجاد شغل دوم جدید و کسب درامد اینترنتی بدون سرمایه از وب سایت کشینه
١-گزینه معرفی به دوست را از قسمت نوارابزار بالای وب سایت کشینه انتخاب کنید
٢-لینک ریفرال خود را کپی کرده و از هر طریقی که خود صلاح میدانید مثل کانال های اجتماعی به دوستان خود معرفی کنید
٣-فرد معرفی شده از سمت شما با ثبت نام کردن در وب سایت کشینه و خرید اینترنتی خود مبلغ هشت هزار تومان به حساب کاربری شما در کشینه واریز میشود.
٤-برای برداشت مبالغ کمیسیون های دریافتی بر روی نام خود در بالای صفحه ی وب سایت کشینه کلیک کنیدو گزینه یویرایش اطلاعاترا انتخاب کنید!از این قسمت اطلاعات خود شامل شماره شبا و شماره کارت را وارد کرده و اطلاعات خود را ثبت کنید.
٥-با انتخاب گزینه ی پرداخت های کشینه به شمامی توانید کمیسیون دریافتی را به حساب بانکی خود از طریق گزینه ی کارت به کارت واریز کنید.
٦-منتظر ایده های جدید پول سازی و کسب درآمد اینترنتی و ایجاد شغل دوم مناسب برای کارمندان و معلمان و ... از طرف ما باشید.

 
Generic placeholder image
Generic placeholder image
Generic placeholder image
Generic placeholder image
Generic placeholder image

با سپاس و آرزوی موفقیت برای شما

شغل دوم