بسته آموزشی کسب درآمد با تعمیر لامپ کم مصرف

کسب درآمد با تعمیر لامپ کم مصرف . با تعمیر لامپ میلیونر شوید!!!

توجه : این آموزش فقط در حد یک حرف نیست بلکه کاملا عملی است و افراد بسیار از این کار کسب درآمد می کنند .

برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب توجه بفرمایید …


برای اینکه از صحت این کار اطمینان حاصل کنید برای شما بخش نامه ای از طرف سازمان فنی حرفه ای کشور و همچنین وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آماده شده که شما می توانید از دریافت (حجم : ۲۰۰kb)دانلود کنید . با این تعاریف امیدوارم به صحت این قضیه پی برده باشید .

توضیحات : تاکنون آموزش های زیادی به عنوان آموزش کسب درآمد پخش شده اما بسیاری از این آموزش های تقلبی و بدون استفاده می باشند .
به حجم فایل دریافتی از طرف ما دقت نمایید(۴۶ مگابایت ،این مجموعه کاملترین بسته ی آموزش کسب درامد از طریقه تعمیر لامپ کم مصرف میباشد.)
آموزش معرفی شده توسط ما ، قبلا به وصیله بسیاری از سایت ها با قیمت های مختلف فروخته شده است اما محصولی که ما عرضه می کنیم متفاوت و بسیار کامل تر می باشد .
ما این پکیج را به صورت نرم افزاری قابل اجرا در ویندوز به فروش می رسانیم .
پکیج شامل: ۲ فایل پی دی اف است . یکی به منظور آموزش قطعات ، موارد مورد نیاز و + آموزش مختصر درباره تعمیر (آموزش کامل در پک موجود است) می باشد و فایل پی دی اف دیگری شامل بخش نامه ای کامل و چک لیستی بسیار کامل (تهیه شده توسط دولت) .
پک دارای فیلم آموزش برای قسمت های سخت و کمی مبهم (برای برخی از افراد) نیز می باشد .
اما بخش اصلی بسته شامل دو نرم افزار برای اندروید یکی نرم افزاری به منظور آموزش کاملا تصویری و بدون ابهام تعمیر لامپ و دیگری برای محاسبه های ساده برای سادگی کار می باشد .

اطلاعات فروش :

نام محصول : پکیج آموزشی تعمیر لامپ کم مصرف
قیمت : ۹۵۰۰ تومان
حجم : ۴۶ مگابایت
توضیحات : بسته شامل کامل ترین آموزش موجود می باشد (یکی از نرم افزار های موجود در پکیج با قیمت ۸/۰۰۰ تومان در بازار به فروش می رسد)
برای خرید کالا بر روی دکمه زیر کلیک کنید

خریدGeneric placeholder image


Generic placeholder image


Generic placeholder image

با سپاس و آرزوی موفقیت برای شما

شغل دوم